NAŠE SLUŽBY

Vína dovážame z Talianska – okolie Valdobbiadene a Conegliano – priamo od vinárstiev. Tieto malé a stredné rodinné firmy vyrábajú víno podla najprísnejších štandardov. Väčšinu našej ponuky nenájdete v bežných obchodoch. Máme osobitný prístup ku každej akcii a spolupráci – ponuky pripravujeme na mieru, aby sme sa mohli prispôsobiť vašim požiadavkám. Pre konzultáciu a individuálnu ponuku nás neváhajte kontaktovať

DISTRIBÚCIA & PREDAJ

Kvalitné prosecco k Vám domov alebo do Vašej prevádzky. Cez náš e-shop si môžete objednať naše vína alebo špeciálne degustačné balíky.

S maloobchodnými partnermi radi spolupracujeme individuálne. Poradíme, aké prosecco by bolo najvhodnejšie pre Vašu prevádzku. Tiež zaškolíme Váš personál, aby mal dostatočné znalosti o našich vínach.

obchod s proseccom
prosecco e-shop
Prosecco servis a degustácia v rámci našej služby.
Prosecco servis na oslave narodenín v rámci našej služby

AKCIE & DEGUSTÁCIE

Oslavy, narodeniny, svadby, výročia, firemné večierky, workshopy, team buildingy… Obohaťte vaše významné momenty s našimi výnimočnými vínami. 

  • Pomôžeme s výberom a dodaním prosecca pre danú akciu
  • Degustácie, riadené ochutnávky prosecca na Vašej akcii
  • Zaškolenie personálu (na danú akciu)

MOBILNÝ BAR

Vychutnajte si prosecco všade, kde Vám napadne, aj pod holým nebom. Chcete si spestriť firemnú akciu, team building, oslavu alebo svadbu? S naším jedinečným mobilným barom Vám pomôžeme. 

Môžete nás stretnúť aj na rôznych festivaloch. O aktuálnych akciách informujeme na našich sociálnych sieťach. 

mobilný prosecco bar
mobilný prosecco bar

KONTAKTUJTE NÁS:

info@macielo.sk

+421 910 618 108

Alebo nám pošlite správu cez formulár.