O NÁS

Zbožňujeme bublinky a prosecco priam milujeme. Je elegantné, jemné, svieže a spontánne. Už len prvý dúšok Vám zlepší náladu a opojí Vás “la dolce vita”. Čím viac sme ochutnávali vína a spoznávali svet okolo nich, tým viac sme si uvedomili, že prosecco, ktoré je široko dostupné v našich končinách, nie je celkom to pravé orechové. Preto sme sa rozhodli, že si sem kvalitné prosecco prinesieme sami. Počas našich ciest do Talianska sme osobne navštívili množstvo vinárstiev v historickej oblasti Valdobbiadene, kde rodiny pestujú hrozno a vyrábajú prosecco už 200-300 rokov. Riadia sa tradíciami a napred ich ženie  ich váseň k tomu, čo robia. Sú hrdí na svoje víno a prácu ktorú odvádzajú, preto sú nekompromisní, čo sa týka kvality.

Plne sa stotožnujeme s týmito hodnotami, preto neponúkame nič, čo by sme si my sami nekúpili. Všetky produkty sme vyberali osobne, aby sa k Vám dostali len tie najlepšie.

Avšak, neponúkame len produkty, ale aj komplexné služby. Radi poradíme, aké prosecco by bolo najvhodnejšie pre Vašu akciu či podnik. Pripravíme aj kompletnú ochutnávku a zavedieme Vás tak do sveta prosecca. Úplnou novinkou je aj náš originálny mobilný prosecco bar – čo tak vychutnať si prosecco priamo pod holým nebom a spestriť si Vašu akciu?

Chceme Vám predsaviť a priblížiť svet originálneho a kvalitného prosecca. Veríme, že vedomosti sú dôležité aj pri vychutnávaní kvalitných vín – preto budeme pravidelne zverejňovať články, zaujímavosti a aktuálne informácie o proseccu a šumivých vínach. Veríme, že tu nájdete všetko, čo Vás môže zaujímať.

Objavujte a ochutnávajte! Na zdravie!

Penicilín lieči, ale víno robí ľudí šťastnými.